Misyonumuz

İç ve dış mekân gölgelendirme sistemlerimizle kalite, konfor ve estetiği bir arada sunmak. Yüksek dayanımı ve uzun kullanım ömrü sayesinde yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getirmek.

Vizyonumuz

Üretim gücümüz, yenilikçi ürünlerimiz ve küresel bayi ağımız sayesinde sektör standartlarına yön vermek. Ürettiğimiz istihdam ve yüksek katma değer ile milli ekonomimizin güçlenmesine destek olurken ülkemizin marka değerine katkı sağlayan öncü bir firma olmak.

İlkelerimiz

Yüksek Standartlı Üretim

Yenilikçi Ürün Çeşitliliği

Projeye Özel Üretim Esnekliği

Hızlı Termin ve Zamanında Teslimat

Yaygın Bayi Ağı ve Erişim Kolaylığı

Ülke Ekonomisine Yüksek Katma Değer

Kalite Yönetim Sistemi ve Optimizasyon

Alanında Uzman Personel

Yerli Üretim ve AR-GE

Sürdürülebilir Sıfır Atık Politikası

Doğru Fiyat ve Ölçeklendirme

Yüksek Çevre Hassasiyeti

Erişilebilir Sorumlu Marka

Mutlu Müşteriler

Hakkımızda

25 Yılı aşan ticari, 10 yılı aşan kurumsal deneyimi ile Öz Branda Tekstil kuruluşu olan Persan Group Tente Pergola San ve Tic. Ltd. Şti. bağlı bulunduğu alüminyum, tente, branda ve pergola sektörüne yön veren kaliteyi ve hızlı termini ilke edinmiş bir firmadır.

Persan Group toplamda 8 ayrı ana ürün olmak üzere alt detaylarıyla onlarca ürünü %100 kendi kalıpları ile kendi tesisinde üretmektedir.

Türkiye piyasasının tamamında bulunan geniş bayi ağı ve ISO kalite sertifikasının yanı sıra AB ülkeleri dolaşım uygunluk belgesi (CE) sayesinde, dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülke ekonomisine sağladığı katma değerli üretim ve istihdam desteğini daima sürdürecektir.

Persan Group kaliteden taviz vermeden, doğru fiyat politikası, bayi koruma politikası, yenilikçi ve faydalı ürün politikası ile bağlı bulunduğu sektörde öncü firma olarak faaliyetlerini göstermekten mutluluk duyar.

PERSAN GROUP TENTE PERGOLA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.