Hakkımızda
Persan Group olarak dış mekan konforunu ve gölgelendirme çözümlerini destekleyen sahip olduğumuz geniş ürün üretim portföyü ile gurur duyuyoruz. Ürün portföyümüz konut ve ticari projeleri barındıran akıllı çatı,pergolalar, tenteler ve cam sistem modellerinden oluşmaktadır. Çeşitli hava koşullarında optimum konfor sağlayan ve birlikte kullanılabilen uyumlu ürünler üreterek çözümler buluyoruz.


Aldığımız Uluslararası ISO 9001 ve CE STANDARD sertifikası, sistemlerimizi dünyanın her yerindeki satış noktalarına tedarik etmemize olanak tanır. 25 yıllık üretim ve 10 yıllık kurumsal deneyimimiz ile Dünya çapında üstün kaliteli teras ve güverte sistemleri dağıtma misyonumuzu, küresel standartlara dayalı geri bildirimlere dikkat ederek yerine getiriyoruz. Sektördeki mevcut konumumuz, 45 farklı ülkedeki satış noktaları 600'ün üzerinde ortaklık fırsatına ulaşmamızı sağladı.


Tam donanımlı sistemlerimiz, hızlı ve sağlam proje çözümleri sağlamak için kuruluma hazır olarak gelir. Geri bildirimlerimizi ciddiye alarak, müşterilerimizin her adımında desteklemeyi ve iş ilişkilerimizin deneyimi boyunca güvenilir ortaklık sağlamayı hedefledik. Böylelikle yaratıcı fikirlerimizi güçlendiriyor, üretim ve montaj aşamalarında etkili çözümler buluyoruz. Dış mekânların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan imalatımızı geliştirip ve güçlendirerek, hep birlikte Dünya'nın doğal çevresine iz bırakmaya devam ediyoruz.
25 yılı aşkın üretim ve 10 yıllık kurumsal tecrübesi ile size hizmet ediyoruz.
25 yıldan fazla deneyim
Geleceklerinin başarılı olmasını isteyen ve olağanüstü sonuçlar elde etmelerine yardımcı olan hırslı liderlerle çalışıyoruz.
950
derlenen projeler
950
derlenen projeler
950
derlenen projeler
950
derlenen projeler
Misyonumuz
  • Persan'ın sektörün önde gelen firmalarından biri olarak misyonu
  • Uygun maliyetli ürünler sunmak
  • Yaşam alanlarına estetik ve kullanışlılık katmak
  • Profesyonel destek ve lojistik sağlama
  • Son derece dayanıklı ürünler üretmek
TEKLİF AL